Naujienos

Foto: Žygimanto Gedvilos / 15min / Vytautas Šarakauskas ir Artūras Gudaitis

"Šiaulių" krepšinio komanda baigia formuoti puolėjų grandį pasikviesdami 35 m 204 cm žaidėją Vytautą Šarakauską. Paskutinius 5 sezonus Vytautas atstovavo Klaipėdos "Neptūno" komandai, su kuria pasiekė ne vieną skambią pergalę.

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

 

„Šiaulių“ klubo vyriausiasis treneris Antanas Sireika įžvelgė jaunojo Ryčio Pipiro talentą. Po trijų dienų žaidėjo peržiūros buvo nuspręsta su R. Pipiru pratęsti bendradarbiavimą ir sudaryti naują ilgalaikę sutartį. 

BC „Šiauliai“ stiprina vidurio puolėjo poziciją ir ateinančiame sezone pasikvietė dar vieną šiaulietį - Lauryną Birutį. Ilgamečio ir gerai žinomo BC „Šiauliai“ vidurio puolėjo Sigito Biručio sūnus atvyksta iš Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos.

Paskelbę apie į "Šiaulius" grįžtantį trenerį A. Sireiką ir pasikeitusį trenerių štabą, pristatome pirmuosius komandos naujokus. “Šiaulių“ krepšinio komandos vadovai oficialiai sukirto rankomis su Arminu Urbučiu ir Tautvydu Kliučinyku. 

Krepšinio klubas „Šiauliai“ tarpsezonio darbus pradeda nuo trenerių štabo formavimo.  Prie komandos vairo stoja Šiaulių miesto garbės pilietis ir daug metų Šiaulių krepšiniui atidavęs Antanas Sireika, su kuriuo sudaryta ilgalaikė sutartis. Į "Šiaulių" komandą A. Sireika grįžta po penkerių metų pertraukos. Per šiuos metus treneris vadovavo Utenos "Juventus" ir Točigio "Brex" (Japonija) ekipoms.